TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Olimpinė svajonė tolsta: persvarą paleidę lietuviai patyrė pralaimėjimą

Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė (1-1) patyrė pirmą pralaimėjimą Japonijoje vykstančiame olimpiniame atrankos turnyre. Lietuviai 18:21 nusileido Nyderlandų (2-0) krepšininkams.
Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė
Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė / 3x3 asociacijos nuotr.

Kiek anksčiau mūsiškiai 21:14 įveikė Braziliją (0-2). Paskutinėse grupių etapo rungtynėse lietuviai žais prieš Puerto Riką (1-1). Tose rungtynėse jiems bus privalu iškovoti pergalę, nes į kitą etapą patenka tik dvi rinktinės.

Rungtynės prieš Puerto Riką bus žaidžiamos šeštadienį 10.15 val. Lietuvos laiku.

Akistatoje su olandais lietuviai turėjo 4 taškų pranašumą (14:10), bet tuomet kelioms minutėms sustojo, o varžovai spurtavo 10:2 ir prasidėjus paskutinei minutei išsiveržė į priekį 20:16.

Aurelijus Pukelis pataikė tritaškį, o apsigynę lietuviai turėjo šansą tolimu metimu išlyginti rezultatą, bet Evaldas Džiaugys kamuolį prarado, o olandai metimu iš po krepšio pelnė 21-ąjį tašką ir išplėšė pergalę.

Iš viso turnyre žaidžia aštuonios komandos, o kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes laimės tik turnyro nugalėtojai. Kitoje grupėje rungtyniauja Japonija, Prancūzija, Mongolija ir Egiptas.

Jei nepateks į olimpines žaidynes šiame turnyre, lietuviai dar vieną šansą turės gegužės 16-19 dienomis, kai žais 16 rinktinių turnyre Vengrijoje, kuriame olimpinius kelialapius laimės trys komandos.