Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Smūgis „Maccabi“: lemiamose rungtynėse neturės lyderio

Tel Avivo „Maccabi“ komanda bilieto į Eurolygos atkrintamąsias varžybas bus priversta siekti be geriausio žaidėjo.
Wade'as Baldwinas
Wade'as Baldwinas / „Scanpix“/AP nuotr.

Oras Shkedy iš „Walla Sports“ pranešė, kad Izraelio komandos stovykloje nėra tikėjimo dėl to, jog Wade'as Baldwinas galėtų sugrįžti į rikiuotę lemiamoje ketvirtfinalio akistatoje su Atėnų „Panathinaikos“.

Amerikietis patyrė traumą pirmajame serijos mače bei praleido antrąjį ir trečiąjį susitikimus, tačiau grįžo į rikiuotę ketvirtosiose rungtynėse. Vis dėlto sužaidęs vos 7,5 minutės W.Baldwinas vėl pajuto šlaunies skausmą ir paliko aikštę.

Be lyderio likęs „Maccabi“ ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 7 taškų pranašumą, bet jį paleido ir patyrė nesėkmę 88:95. Serijos rezultatas dabar yra lygus 2-2, o nugalėtojas spręsis penktajame mače OAKA arenoje ateinantį trečiadienį.

W.Baldwinas reguliariajame Eurolygos sezone vidutiniškai rinko po 17,7 taško, 4,9 rezultatyvaus perdavimo ir 19,5 naudingumo balo.